Kolekce Rafael

Kolekce Rafael

Kolekce Rafael s netradičním vzhledem je inspirována různorodostí přírody. Jedná se o robusní konstrukci z kartáčovaného týku s kovovými sponami, která dodávájí nábytku nádech řemeslné práce. Oproti tomu  jemnost textury polštárů krásně koresponduje se stolky s bílým mramorem nebo mořsky modrým leštěným kamenem. 

Kolekce Ribot

Kolekce Ribot

Kolekce Ribot, s rafinovanými, směrodatnými liniemi, vyrobená výhradně z pevného teaku, je nyní doplněna o nový rozšiřitelný jídelní stůl. Kolekce Ribot je řadou jídelních židlí a křesel, podnožek a konferenčních stolků a nově také obsahuje rozšiřitelný obdélníkový stůl, který má stejně rafinovaný a formální vzhled jako ostatní části kolekce. 

Kolekce Swing

Kolekce Swing

Spolupráce mezi Ethimo a Patrickem Norguetem vedla ke vzniku kolekce Swing, kolekce nábytku s dvojitou strukturou: jedna vnější kovová vrstva, druhá vnitřní vrstva vyrobená z lamel z teaku, jejichž kombinace vytváří vyvážené střídání linek a materiálů.                                                                                                                                                                        

Kolekce Infinitiy

Kolekce Infinitiy

Kolekce Infinity získala své jméno podle neomezeného potenciálu pro složení svých prvků: všestranný a přívětivý systém sedaček, které lze kombinovat se židlemi, stoly a lehátky, pro jakýkoli prostor a jakoukoli potřebu. Vlákno Lightwick přidává další dotek přirozeného pohodlí.                                                                                        

Kolekce Knit

Kolekce Knit

Kolekce Knit je kompletní řada stolů, židlí a křesel z teakového dřeva a tkaného lana, která s vylepšením vyjadřuje dokonalé spojení estetiky, funkčnosti a ergonomie. Kultovní kolekce je obohacena o novou verzi mořeného teakového dřeva a světle šedého lana a houpací verzi křesla s vysokým opěradlem.                                                                                            

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search