Corradi Multi-function deck

Corradi Multi-function deck

Tato terasa je vyráběna na míru jako alternativa ke standardním terasám. Podlaha může být také instalována na nerovný povrch a to až do výškových rozdílu 5cm. Tato modulární terasa se skládá z modulárního eloxovaného hliníkového rámu, výškově nastavitelných nožek a dvojítého obvodového rámu. Pochozí povrch může být vyroben z lamel z masivní dřeviny Ipe, surového kamene nebo dlaždic Marazzi.

Corradi Easy Deck

Corradi Easy Deck

EASY DECK je skládatelná dřevěná terasa, která je vyráběna na míru s modulárním rámem a pochozí vrstvou z lamel z masivní dřeviny IPE nebo z dlaždic Marazzi s ukončením s dvojitým obvodovým rámem se zkosením 45°. Podlaha může být také instalována na nerovný povrch s využitím vyrovnávacích podložek. Minimální výška je 5cm (bez vyrovnávacích podložek).                                                                                                                              

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search