Gennius Vega

Gennius Vega

Gennius Vega je nový systém stínění teras s unikátním designem charakteristickým inovativním integrovaným osvětelným. Díky originálnímu konceptu osvětlení jako dekoračního prvku je VEGA jedinečným produktem: vnější světla podtrhují jeho přitažlivý design, zatímco vnitřní světla dodávají konstrukci a hliníkovým profilům pocit poctivosti.

LAPURE®

LAPURE®

Stylová a minimalistická Lapure je tvořena střechou se screenovou látkou odolnou proti větru, slunci a vodě, a decentními sloupky bez jakýchkoli horizontálních nosníků. Pergola je kotvena k fasádě domu. Když je střecha zavřená, poskytuje Lapure ochranu před sluncem, větrem a deštěm. Při otevření střechy Vás neruší žádné horizontální nosníky. 

FLUX®

FLUX®

Unikátní design pergoly Flux se zaoblenými tvary Vás zaujme na první pohled. Pergolu tvoří konstrukce z extrudovaného hliníku a nepromokavý posuvný baldachýn z třívrstvého vodotěsného PVC. Celý systém na jedné straně kotven k fasádě domu a představuje designové a subtilní zastřešení terasy, které Vás ochrání před sluncem a deštěm.                                                                                                                  

B-SPACE®

B-SPACE®

Pergola B-space nabízí jedinečnou možnost zastínění prostoru o rozměru až 13 m na šířku a 9 metrů na výsuv. U tohoto typu pergoly není třeba pro výsuv 9 metrů dodatečné středové podpory. Tím pádem získáte nerušený výhled, čistou linii a design, včetně konstrukční pevnosti, kterou tato pergola poskytuje. Střechu pergoly tvoří pohyblivý baldachýn z nepromokavého PVC.                                                                             

Pergotenda 45/60®

Pergotenda 45/60®

Pergola Pergotenda 45/60 spojuje klasický vzhled dřevěné pergoly s moderní technologií. Univerzální variabilní systém pergoly s pojezdovou střechou je vhodný jak k rodinnému domu, tak i jako zvětšení kapacity Vaší restaurace. Konstrukce pergoly je provedena z kvalitních lepených trámů ze skandinávské borovice.Střecha pergoly je tvořena pohyblivým baldachýnem z třívrstvého nepromokavého PVC.

Impact®

Impact®

Impact je patentovaným produktem určeným pro zakrytí a zastínění jakékoliv stávající pergoly či prostranství (například terasy). Pojezdová baldachýnová střecha Vás ochrání nejen před sluncem, ale i deštěm a větrem. Toto stínění je dostupné v horizontálním provedení nebo v provedení se sklonem. Stínění pergol Corradi Impact je v podstatě pojezdová střecha, která je vyrobena z třívrstvého nepromokavého PVC odolného vůči UV záření.

Millenium® Celeb

Millenium® Celeb

U Millenium ® Celeb se snoubí design a vysoká úroveň zpracování. Konstrukce pergoly Millenium Celeb je tvoře z extrudovaných hliníkových profilů a baldachýnu, který je vyroben z třívrstvého vodotěsného PVC odolného vůči UV záření. Pergolu je možné vybavit vnějším osvětlením na předních sloupcích i horních nosnících, vnitřním osvětlením na čelních a bočních nosnících...

MAESTRO®

MAESTRO®

Maestro je hliníková pergola s nespočtem řešení. Konstrukce pergoly je tvořena profily z extrudovaného hliníku a střechou z nepromokavé látky, kterou můžete libovolně roztahovat a zatahovat mocí dálkového ovládání. Maestro se pyšní možností zastřešení v délce 7m a šířce 7m bez nutnosti dodatečných sloupů.                           

EXYL®

EXYL®

Pergola Exyl je tvořena hliníkovou konstrukci, která má sloupky zpevněné konstrukční ocelí pro lepší mechanickou pevnost pergoly. Díky tomu si pergola zachovává jemné linie při použití pevné a silné konstrukce. Střecha je vyrobena z unikátní látky Eclissi od Corradi, která nejen že nepropustí světlo, ale je také voděodolná.                                                                                                                                                   

Pergotenda 100®

Pergotenda 100®

Pergola Corradi Pergotenda 100 je vyráběna pouze v horizontální podobě do rozměru 10,5 × 7 m s možností spojování těchto modulů do sestav. Konstrukce dřevěné pergoly je zhotovena z lepených trámů ze skandinávské borovice s povrchovou úpravou s lazurou s minerálními solemi. Střecha je tvořena baldachýnem z třívrstvého vodotěsného PVC odolné UV záření.                                                                    

Arko®

Arko®

Pergotenda Arko je originální a zdařilou kombinací pergoly a markýzy. Pergola Arko Vás ochrání před sluncem i deštěm a budete si tak moci užívat pohody venku bez ohledu na aktuální počasí. Konstrukce pergoly je z lepených trámů ze skandinávské borovice. Střechu pergoly tvoří baldachýn, který je vyroben z třívrstvého vodotěsného PVC odolného vůči UV záření.                                                                               

Brustor B128

Brustor B128

Pergola B128 se skládá z minimalistické hliníkové konstrukce s pevně vypnutou látkou s technologií ZIP-screen.  Systém udržuje látku pevně napnutou díky účinným mechanismům v bočních vodících lištách což zajišťuje velkou odolnost proti větru. Tento hladký povrch a minimální sklon 15cm/m zajišťují, že každá dešťová kapka odváděná do neviditelného integrovaného žlabu v předním profilu.                                                                             

Palladia®

Palladia®

Pergola Palladia® je nejoblíbenější a nejprodávanější pergolou od značky Corradi. Pergola je tvořena konstrukcí z extrudovaného hliníku a konstrukční oceli, a posuvným nepromokavým baldachýnem. Odvod vody je zajištěn díky posuvného okapového žlabu a odtoku skrz sloupy pergoly. Konstrukci pergoly je možné doplnit o screenové rolety.                                                                                                                 

Move®

Move®

Designově čistá linie pergoly Move vytváří celkový minimalistický koncept. Konstrukce pergoly je z extrudovaných hliníkových profilů, jako spojovací materiál je použita pouze nerez. Střechu je vyrobena z třívrstvého vodotěsného PVC odolného vůči UV záření. Pergola Move umožňuje velkou variabilitu montáže.                                                   

Kubo®

Kubo®

Hliníková pergola Corradi Kubo je kombinací pergoly a altánu, umožňuje tak ideální propojení venkovního a vnitřního prostoru. Variabilní skládání jednotlivých modulů pergoly do nejrůznějších sestav poskytuje ochranu před nepřízní počasí. Konstrukce je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů. Pojezdová střecha je baldachýn z třívrstvého vodotěsného PVC, které je odolné vůči UV záření.

Pergotenda 120®

Pergotenda 120®

Pergola Pergotenda 120 je kombinací tradiční pergoly se zahradním altánem. Pergola se dodává v šikmém provedení do rozměru 4x8m s možností spojování těchto modulů do sestav. Konstrukce pergoly je z lepených trámů ze skandinávské borovice s povrchovou úpravou s lazurou s minerálními solemi. Pojezdovou střechu tvoří baldachýn z třívrstvého vodotěsného PVC odolného vůči UV záření. 

Twin®

Twin®

Corradi Twin - design a čisté hrany.  Dřevěnou pergolu Twin je možné dodat v horizontálním provedení nebo ve variantě se sklonem. Pergola je tvořena masivními zdvojenými lepenými trámy, které jsou vyrobeny ze skandinávské borovice s povrchovou úpravou s lazurou s minerálními solemi. ojezdovou střechu tvoří baldachýn z třívrstvého vodotěsného PVC odolného vůči UV záření.                                        

Brustor B300

Brustor B300

Brustor 300 je estetická hliníková pergola s posuvnou voděodolnou (PVC) střechou. Střecha může být zcela nebo částečně otevřená. Je-li střecha zcela uzavřená zaručuje dokonalé zastíněné. Vodu z pergoly odvádějí 4 integrované dešťové okapy. Do pergoly mohou být integrovány ZIPscreenové rolety zajišťující další ochranu proti slunci, dešti nebo větru.                                                                                                                                                                                                                            

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search