Trendline Cassette

Kazetové markýzy Trendline Cassette patří k nepopulárnějším markýzám. Box markýzy lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Markýzu je možné vybavit vario-volánem v předním profilu. Sklon lze nastavit při montáži v rozsahu 5° až 40°. Technologické provedení tohoto systému odolává větru do 39 km/hod. 

Technologie

Konstrukce kazetových markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality. Bez příplatku můžete vybírat z celé škály barev ze vzorníku RAL v provedení - hladká nebo strukturovaná.Potah této markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové produkty.

Rozměry

U jednodílné markýzy je maximální šíře 600cm s maximálním výsunem 350cm. U dvojdílné markýzy (se zakrytou mezerou mezi spojenými markýzami) je maximální šíře 1200cm s výsuvem 350cm.

Atmosféra

Markýzu je možné vybavit LED osvětlením, vario-volánem, senzory slunečního světla, Vibraboxem nebo čidlem větru.

Ovládání

Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY RTS na dálkový ovladač. Samozřejmostí je možnost použití pohonů SOMFY IO lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Markýzu je možné ovládat také klikou (do šířky max. 6000mm)

Látky

Akrylovou látky od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové produkty.

Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o. Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search