Markilux 879

Skleněná zastřešení vyžadují v létě efektivní sluneční ochranu, jako je markýza Markilux 879, určená k umístění pod sklo. Před špínou a mastnotou je dobře chráněna skleněnou střechou, nicméně má mnohem více co nabídnout. Speciální pružiny propůjčují látce skvělé napnutí, které nejen že vypadá dobře, ale je také méně náchylné zvukům větru. Optimalizované trakční kluzáky zajišťují tichý chod markýzy. Markilux 879 vás ohromí svým uhlazeným vzhledem. Kazeta měří pouhých 130 mm a proto je pod skleněnou střechou sotva postřehnutelná. Volitelně je markýza dostupná se systémem tracfix pro pěkný, kompaktní vzhled, kde látka plynule běží v postranních kolejnicích. Po večerech promění volně kombinovatelný světelný systém skládající se z LED bodových světel a LED světelných pásků váš dvůr či terasu v říši atmosférických světel.

Technologie

Volitelný systém Tracfix pro bezpečné postranní navádění látky bez mezery mezi látkou a naváděcími kolejnicemi. Bezúdržbový napínací modul s plynovými písty, kuličkové ložisko na kolejnicích s hladkým chodem.

Rozměry

Markilux 1700:
Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Markilux 1700 Stretch:
Maximální šíře 400 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor a senzory slunce a větru. Integrovaný světelný systém – LED bodová světla a LED pásky mohou být variabilně kombinovány. Instalace u naváděcích kolejnic či u oddělené podpůrné trubice s nenápadným vedením kabelů.

Ovládání

Markilux 879: Manuální nerezová kladka, či voltelně elektrický motor nebo rádiově ovládaný motor s bezdrátovým ovladačem Markilux.

Markilux 879 tracfix: Elektrický motor nebo volitelně rádiově ovládaný motor s bezdrátovým ovladačem Markilux.

Možná integrace do domácího automatizovaného systému.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex) a také – podle velikosti – sunvas transolair. Bez technologie tracfix – perfotex s hliníkovou vrstvou odrážející slunce.

Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o. Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search