Markilux 780/880

S markýzami Markilux 780 a Markilux 880 (první s hranatou, druhá s kulatou kazetou), získá vaše zimní zahrada unikátní světelné a klimatické podmínky po celý rok. Markýzy jsou vhodné pro menší zasklené prostory, a to do 12 m2. Při větší objednávce jsou dodávány s ochrannou tubou. Napínací systém udržuje látku stále perfektně napnutou. Venkovní markýzy mohou zůstat vytažené až do dvou metrů.

Technologie

Malá nenápadná hliníková kazeta s práškovým nátěrem. Vhodná jak pro venkovní, tak vnitřní instalaci. Napínací systém pro perfektně napnutý povrch markýzy.

Rozměry

Maximální šíře 400 cm s maximálním výsunem 250 cm.

Maximální šíře 325 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor a senzory slunce a větru.

Ovládání

Ozubené kolo a navíjecí klika. Volitelně elektrický motor či motor s dálkovým ovládáním.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex) a také – podle velikosti – vuscreen Alu | perfotex | sunvas transolair.

Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o. Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search