Markilux 1300 basic

Robustní, spolehlivá a splňuje všechna očekávání: Markýza Markilux 1300 basic. Silná, výrazně tvarovaná ramena a ocelový řetěz v nich umístěný zajišťují maximální napnutí látky markýzy. Přední profil zajišťuje bezpečný odtok dešťové vody do stran. Nastavením úhlu markýzy snadno docílíte maximálního zamezení průniku slunečního záření. A pokud ani to nestačí, přídavný spouštěcí volán nabídne více ochrany před sluncem a poskytne větší pocit soukromí.

Technologie

Otočný mechanismus s individuálně nastavitelným stupněm od 4° do 85° jednoduše pomocí navinovací rukojeti. Ochranný systém. Shadeplus chrání před zapadajícím či vycházejícím sluncem a před zvědavýma očima.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, otočný, Shadeplus, senzory slunečního světla, Vibrabox, čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)

Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o. Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

Poslední novinky

23. červenec 2018
23. červenec 2018
23. červenec 2018
OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search