Markilux 6000

Použití zcela unikátní technologie, doplňky, které zpříjemní chvíle na terase, prodlouží večerní posezení a to ve všech ročních obdobích – to vše je markýza Markilux 6000. Konstrukce kazety a ramen markýzy je v designovém provedení, které obdrželo ocenění Red Dot Design a lze ho barevně přizpůsobit každému domu. O napnutí látky markýzy se stará speciální bionický pás, který umožňují hladkou a tichou manipulaci a zaručí maximální výdrž. Markýzu lze vybavit rozmanitým spektrem doplňků včetně reflektorů, svislé clony, reproduktorů, otřesového čidla a dalších. Markýza Markilux 6000 obdržela za svůj prvotřídní design ocenění Red Dot Design.

Technologie

Unikátní bionický pás vyvinutý Markiluxem umožňuje tiché skládání ramen bez tření a významně prodlužuje technickou životnost markýzy.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 400 cm. Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, naklápěcí LED bodová světla nebo Markilux Lightbar. Technologie Silentec pro nejtišší zvuk motoru. Shadeplus jako přídavná ochrana proti slunečnímu svitu. Senzory slunečního světla. Vibrabox. Čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí tyč. Volitelně elektrický navíjecí motor s dálkovým ovládáním.

Látky

Všechny látky z aktuální kolekce Markilux jsou dostupné. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

Poslední novinky

23. červenec 2018
23. červenec 2018
23. červenec 2018
OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search