Raffinesse

Raffinesse

Raffinesse dělá čest svému jménu, protože ji nelze spoutat do pevného tvaru. Naopak je extrémně variabilní: Nic není nemožné – od tlumeného pohledu směrem ven až po ochranu soukromí před zvědavými pohledy.
Raffinesse tak tvoří moderní protipól ke klasickému záclonovému závěsu a propůjčuje každému prostoru zvláštní eleganci.

Roleta

Roleta

Roleta je neporazitelným klasikem mezi dekorativními výrobky na ochranu před sluncem. Už po generace se ochrana před sluncem a zvědavými pohledy vytahuje a stahuje. Jasné linie, redukovaný design a snadné ovládání dělají z rolety univerzálního génia který se optimálně přizpůsobí jakékoliv situaci v místnosti. Koneckonců je stejně vhodná na pravoúhlá standardní okna jako na celá ...

Hygienická roleta

Hygienická roleta

Hygienická bariéra s perfektním výhledem, zejména pro ordince lékařů, nemocnice, prodejní pulty a recepce. Hygienické rolety LEHA jsou vyráběny individuálně na míru. Průhledná speciální fólie poskytuje mechanickou bariéru s dokonalým výhledem. Horní konec tvoří vysoce kvalitní hliníková kazeta. Hygienická roleta může být dokonale nastavena pomocí elektrického pohonu. Díky integrované baterii není potřeba složitá kabeláž.

Římská roleta

Římská roleta

Maximálně inovovaná forma klasického závěsu: Zajišťuje stylovou atmosféru a vytváří nezaměnitelný pocit bydlení.
U římských rolet jdou spolu ruku v ruce materiál a technologie naprosto nekonvenčním způsobem: Individuálně vybrané látky se ručně upravují na míru a umožňují tak osobité utváření prostoru.


Twinrollo

Twinrollo

Naše Twinrollo má mnoho vychytávek: Kombinuje přednosti rolety a žaluzie. Střídavě neprůhledně a transparentně tkané látky umožňují plynulou regulaci světla zpříjemňující osvětlení místnosti.
V případě Twinrolla (nazývané také dvojitá roleta) existuje bezpočet možností úprav – v současné době letí hlavně jasně klasické textilní látky, jsou ale možné i barevné, nápadné designy a struktury.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search