Záclonové tyče

Záclonové tyče

LEHA Je z dobrého důvodu již po mnoho let partnerem firmy interstil, předního výrobce závěsových systémů. Interstil znamená design a vysokou kvalitu, rozmanitost materiálů, provedení a funkčnosti a také dotažení do posledního detailu. Zvláště teď letí kulaté tyče s vnitřní drážkou. Přizpůsobí se jakékoliv velikosti a uspořádání místnosti a nechají přitom závěs dokonale vyniknout.

Wellenvorhang

Wellenvorhang

Designové kolejnice Interstil Wellenvorhang vytvářejí pravidelný systém vln. Perfektní, rovnoměrné vlny, které se nemění ani při zatažení závěsu. To je umožněno speciálně vytvořenou šňůrkou, která vždy zajišťuje rovnoměrné rozestupy vln. Tyto šňůry jsou samozřejmě skryté v profilu. Brzdy na každém konci jezdců při otevření zastaví závěs přesně v požadované poloze. Koncový jezdec díky speciálnímu tvaru zajišťuje aby konec závěsu směřoval kolmo ke stěně.

Hliníkové profily

Hliníkové profily

Hliníkové profily jsou stále v módě a lze je nainstalovat téměř neviditelně. Závěsové profily jsou z lehkého hliníku a představují elegantní řešení pro mnoho nejrůznějších oblastí použití: Jako klasický závěsový profil, prvek na rozdělení prostoru, ale i praktický profil na obrazy. S těžkými látkami se hliníkové profily vyrovnají naprosto s přehledem díky své vysoké stabilitě.                                                                         

Garnýže

Garnýže

Historie firmy LEHA začala v roce 1964 dřevěnými závěsovými profily, které stále i dnes patří k našim špičkovým výrobkům. Ten, kdo pro svůj životní prostor hledá jen to nejpřirozenější, je s našimi dřevěnými závěsovými profily na správném místě. Zpracování si totiž zaslouží jen ty nejkrásnější a nejušlechtilejší dřeviny. Výroba probíhá v ručním provozu, takže lze zapracovat i speciální úpravu ...                                

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search