Designové fasády

Linarte a Linius

Fasádní systém Linius a Linarte dodají Vaší fasádě exkluzivní vzhled. Díky neviditelné fixaci si můžete být jisti dokonalým výsledkem.

Horizontální nebo vertikální hliníkové profily je možné dodat v jakékoli barvě RAL a použít je jak venku, tak vevnitř. Fasádu můžete doplnit dřevěnými nebo LED pruhy a integrovat tak do fasády číslo domu nebo firemního logo. Do fasády je možné integrovat poštovní schránku, intercom a další.

Hliníkové profily jsou lehké a dobře se s nimi pracuje. Díky patentovanému uchycovacímu systému mohou být profily přichyceny k podkladu rychle a bez šroubů. Tento neviditelný klipový systém je rozšiřitelný a lehce vyměnitelný což má mnoho výhod nejen během instalace.

Tím, že je fasáda montována z hliníkových profilů je zajištěna její stabilita a odolnost, a vydrží i extrémní povětrnostní podmínky. Hliníkové fasády jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, protože si hliník díky své 100% a nekonečné recyklovatelnosti získal reputaci „zeleného kovu“.

Hliníkové fasády jsou prakticky bezúdržbové. Práškovaně-lakované profily drží svou barevnou stálost a jsou snadné na čištění. 

Způsoby použití

Krásná venkovní fasáda

Linius a Linarte dodají extra nádech Vaší venkovní fasádě a perfektně se kombinují s jinými materiály pro unikátní vzhled, který můžete prodloužit i do interiéru. Hledáte unikátní fasádu? Povolte uzdu své fantazii a doplňte Linarte dřevěnými nebo LED pásky.

Krytí terasy ve stejném designu

Pokud chcete dosáhnout estetické jednolitosti můžete využít hliníkové fasády i u stínění terasy. Stěny pergol je možné vyplnit pomocí stejného fasádního systému Linius nebo Linarte jaký byl použit na fasádě domu.

Unikátní interiér

Hliníkové fasády firmy Renson mohou být použity jak vevnitř, tak venku a dodat tak zdem něco navíc. Dokonce můžete plynule spojit jedno s druhým. Vysoce kvalitní materiály umožňují obložit dokonce i schodiště a to s profily Linarte. 

Profily

Linarte

S vertikálními profily Linarte mohou být fasády nebo fasádní části dokončeny tak, aby tvořily hladký a jednotný celek v různých provedeních: jak uvnitř, tak i venku, a dokonce i u pergol. Garážová vrata nebo dveře mohou být také obloženy stejnými profily, čímž vytvoříte jednotnou fasádu. Fasádní systém je tvořen individuálními hliníkovými profily, které jsou dostupné v různých designech a mohou být doplněny dřevěnými vložkami nebo LED pruhy.

Linarte block 16

Základní verzí Linarte jsou hliníkové profily ve tvaru „kvádru“ hloubkou 16mm. Tato omezená hloubka vytváří vertikální hru linií s minimalistickým vzhledem.

Linarte block 30

Kvádrové profily Linarte s hloubkou 30mm vytvářejí výrazné vertikální linie. Tímto vznikají pozoruhodné stínové efekty, které oživí fasádu. Tyto profily ze možné kombinovat s výplněmi ve dřevěných nebo LED pásech.

Linarte Even

Žebrované profily Even s hloubkou 30mm poskytují nejsktriktnější výsledek a svislé linie vyčnívají z fasády. Profily Even je také možné kombinovat s výplněmi – dřevěnými nebo LED pásy.

Fasády Linarte je možné vytvořit také náhodnou kombinací všech 3 systémů. Fasáda tak získá osobitější charakter.

Linius L033

Horizontální profily Linius ve tvaru písmene Z mají hloubku 22mm.

Příslušenství

Vyplňte fasádu dřevěnými nebo LED pruhy

Dřevěný nebo LED pruh může být začleněn do fásád s hloubkou profilu 30mm – Linarte Block 30 nebo Linarte Even. Tyto výplně jsou dostupné v různých délkách a mohou být integrovány kdekoli ve fásádě – náhodně, přesně v jedné linie nebo opakovaně. To zaručuje nekonečné možnosti dát Vaší fasádě osobití design. Do fasády můžete dokonce integrovat logo nebo číslo domu (dřevěnými výplněmi).

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search