Heatscope SPOT

Heatscope SPOT

U série HEATSCOPE® SPOT byl použit pokov ochranné mřížky před speciálně upravenými trubicemi. Po nanejvýš 5 sekundách po zapnutí dosahují sálače provozní teploty a mohou být okamžitě použity – ve vnitřních uzavřených prostorách , jakož i ve venkovních prostorách , a to i ve výškových instalacích více než 3 metry.

Heatscope VISION

Heatscope VISION

Okamžitě po zapnutí HEATSCOPE® VISION se vytváří příjemná , teplá atmosféra. Současně se při správné instalaci dá dosáhnout energetické úspory ve výši 30 % ve venkovním prostředí, v interiéru je možné dosáhnout i úspory ve výši 45%.                                                                                                        

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search