Slunolam Cilium

Cilium je dynamické stínění, které se může přeměnit z vertikálního zastínění před oknem na horizontální stínění nad oknem. Cilium splňuje požadavky nastavené směrnicí o energetické náročnosti budov (EPBD – „Energy Performance of buildings Directive“).  Díky své dalekosáhlé estetické úpravě je vhodný pro použití jak ve velkých projektech a také při výstavbě rodinných domů. Cilium® může být diskrétně integrován do vnější fasády s identickým obložením nebo jako samostatný prvek vytvořený před oknem. Cilium® je zcela odolné proti korozi a skládá se především z hliníku, k dispozici je ve verzi s eloxovanou nebo práškovou barvou. Napájen 230V motorem a systémem řemenového pohonu.

Způsoby použití

Zastnínění oken. 

Výhody

Cilium splňuje požadavky nastavené směrnicí o energetické náročnosti budov (EPBD – „Energy Performance of buildings Directive“), která stanovuje principy vedoucí k zásadnímu snížení spotřeby energetické náročnost budov v EU zahrnující:

  • Omezení spotřeby energie chlazení budov - je naprosto nezbytné zabraňovat přehřívání budov během letních měsíců a současně minimalizovat nutnost použití umělých chladících systémů, které jsou velmi náročné na energii. Cilium nabízí řešení. V uzavřené vertikální pozici nabízí optimální ochranu proti přímým slunečním paprskům.
  • Omezení spotřeby energie umělého osvětlení budov - umělé osvětlení je nejen v komerčních budovách jedním z hlavních energetických konzumentů. Je důrazně doporučeno toto umělé osvětlení kombinovat s přírodním slunečním světlem za účelem úspory energie. Cilium nabízí řešení. I když jsou lamely ve svislé (uzavřené) poloze difuzní složka slunečního světelného záření může vstoupit dovnitř místnosti.
  • Omezení spotřeby energie na vytápění budov - omezení potřeby energie na vytápění U většiny budov jsou také poměrně markantní náklady na vytápění. Opět je důrazně doporučeno užívat v maximální míře tepelné zisky ze slunce během chladných období roku. Cilium nabízí řešení. Při vytažené poloze lamel umožňuje neomezený vstup slunečních paprsků během chladných měsíců.

Typy slunolamů Cilium

Sunclips Evo SE.096

Sunclips Evo SE.130

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search