Defense

Defense

Designový slunečník DEFENSE od italského výrobce Corradi poskytuje velice "stylový" stín u Vašeho posezení na terase či zahradě. DEFENSE je možné dodat v samostatně stojící verzi nebo s uchycením na stěnu. Konstrukce sluneční plachty je tvořena nerezovou ocelí, plachta je šitá z materiálu Dacron. O vypnutí plachty se starají lana a nerezové napínací prvky.                                                                     

Maestrale

Maestrale

Maestrale je samotatně stojící sluneční plachta se 4 stojnami z nerezové oceli. Konstrukce a plachta mohou mít čtvercový, obdelníkový nebo kosočtvercový tvar. Stojny jsou z leštěné nerezové oceli se zrcadlovým povrchem pro zajištění vysoké odolnosti vůči korozi a povětrnostním vlivům. Sluneční plachta může být ovládána manuálně nebo motoricky.                                                                     

Scirocco

Scirocco

Scirocco je sluneční plachta výraběná na míru s možností zastínit až 70m2. Konstrukce je vybavena jednou nebo dvěmi trojúhleníkovými plachtami v nepravidelném tvaru. Scirocco je výráběna na míru pro specifické designové potřeby. Sluneční plachta je tvořena konstrukcí z leštěné nerezové oceli a plachtou z materiálu Dacron.                                                                                                                         

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search