Fixscreen

Fixscreen

Fixscreen® byl vyvinut firmou RENSON® Sunprotection-Screens a je první exteriérovou roletou na světě, která je skutečně odolná proti větru. Díky promyšlenému zipu je tkanina v každé poloze odolná proti větru a v uzavřené poloze může být odolná proti hmyzu. S roletami fixscreen je možné zastínit plochu o rozměru až 22m2.

Panovista

Panovista

Panovista je první screenová clona pro rohová okna – „sklo na sklo“. Perfektně koresponduje s moderní architekturou s velkými prosklenými plochami a minimalistickým designem. Panovista Max je ideálním řešením pro prosklené rohy „sklo na sklo“. Při použití systému Panovista nejsou v rohu viditelné žádné hliníkové profily ani lanka.                                                   

Zipscreen

Zipscreen

Screenová roleta Zipscreen, známá také jako Lockscreen, svým technickým propracováním dotváří moderní vzhled rodinných domků i administrativních budov. V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru.                                                                                                        

MSW Special

MSW Special

Systémy MSW special umožňují zastínit i atypické tvary oken jako jsou trojúhelníkové, lichoběžníkové nebo půlkruhové. Jsou vybaveny unikátním pružinovým systémem, který drží látku pod neustálým vypětím. Tyto systémy jsou vhodné jak pro zastínění tak pro kompletní zatemnění.                                                                                                                                                                                                                                     

Veranda HRV 08 ZIP

Veranda HRV 08 ZIP

Užijte si relax ve stínu pod tímto systémem s nadčasovým designem. Veranda HRV08-ZIP umožňuje regulovat průnik slunečního svitu do místnosti a zamezit nepříjemně vysokému množství světla i tepla. Látka je chráněná a svinutá v boxu, jenž je ve zcela zatažené pozici rolety uzavřen dolním profilem. Box je upevněn na vodicích lištách.                                                 

Topfix

Topfix

Topfix je vynikající ochrana proti slunečnímu záření pro horizontální nebo šikmé zasklení, jako jsou střešní okna, světlíky a zimní zahrady. Dokonalá integrace do vaší architektury díky kompaktním rozměrům boxu. Revoluční tenzní technika v kombinaci s technologií Fixscreen zajišťuje vynikající napětí tkaniny. 

Slidefix

Slidefix

Systém Slidefix vychází vstříc modernímu trendu „neviditelné architektury“. Slidefix se otvírá do bočních stran a je tak ideálním produktem pro velké otvíravé plochy, posuvná okna a rohové prosklené plochy. Slidefix se systémem otvíraní do boční strany následuje pohyb otvírání posuvných oken či dveří. Tento pohyb zvyšuje flexibilitu použití.

Screen

Screen

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled. Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků či administrativních budov. Touto roletou je možné zastínit plochu až do 16m2. Screenovou roletu je možné ovládat manuálně klikou nebo pomocí motorického ovládání. 

Ermetika

Ermetika

Roletový systém Corradi Ermetika lze instalovat na jakoukoliv stávající pergolu, altán, letní kuchyň, předzahrádku, balkon či lodžii – prostě všude tam kde je potřeba prostor uzavřít, oddělit, vymezit a zútulnit. Systém je tvořen extrudovanými hliníkovými profily a průhlednou PVC látkou.                                                                                                                                                       

Topfix MAX

Topfix MAX

Topfix MAX (F) je horizontální ochrana proti slunci s revolučním tenzním systémem, která dokáže zastínit velké plochy – až do 30m2. Topfix Max zadrží teplo v případě velkých prosklených střech, světlíku nebo u zimních zahrad. V kombinaci s blackoutovou látkou je možné úplné zatemnění, jak s vnitřní, tak s vnější instalací.                                                                                             

Vegascreen

Vegascreen

Vegascreen přispívá k zajištění zdravého klima v interiéru na Vaší verandě. Renson® Healthy koncept, kombinace externího solárního stínění a větrání, nabízí možnost vytvořit příjemné prostředí na Vaší verandě, bez ohledu na její orientaci.Systém Vegascreen může zastínit až 27m2.                                                                                                          

Cablescreen

Cablescreen

Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu. U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné. Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. 

Veranda HRV 80 ZIP

Veranda HRV 80 ZIP

Veranda HRV80-ZIP umožňuje regulovat průnik slunečního svitu do místnosti a zamezit nepříjemně vysokému množství světla i tepla. Látka je chráněná a svinutá v boxu, jenž je ve zcela zatažené pozici rolety uzavřen dolním profilem, díky němuž zůstanou barvy látky jasné po dlouhá léta.                                                                                                                                                               

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search