Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu. Střecha pergoly se skládá z hliníkových lamel, které je možné naklápět a regulovat si tak intenzitu zastínění. Při uzavření je střecha pergoly vodotěsná.                                                                                   

Doplňky k pergolám

Doplňky k pergolám

Přizpůsobte si pergolu tak aby vyhovovala všem Vašim požadavkům. Díky široké nabídky doplňků není téměř nic nemožné.

                                                                          

Pergoly s látkovou střechou

Pergoly s látkovou střechou

Pergoly s posuvnou látkovou střechou jsou moderním typem zastřešení terasy. Pergola je tvořena konstrukcí z extrudovaného hliníku a střechou z nepromokavé látky, která Vás ochrání před sluncem a deštěm. Střechu pergoly je možné kompletně odtáhnout a užívat si tak slunečních paprsků. V uzavřeném stavu je střecha vodotěsná.

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search