Markilux MX-1

Markilux MX-1

Zkušenosti, znalost designu a technologií se pojí v Markilux MX-1, která je kombinací ochranné střechy a markýzy. Kazeta včetně pergoly, s celkovou hloubkou 62 cm, chrání okna a fasádu před vnějšími vlivy. Markilux MX-1 plní i neobvyklá přání mnoha zajímavými funkcemi, jako jsou skládací ramena s bionickými šlachami, nastavení sklonu v úhlu 5 – 25°, vyprazdňování vody integrovaným okapem v ...

Markilux 3300 PUR

Markilux 3300 PUR

Nejen pro soukromé, ale i pro komerční použití: markýza Markilux 3300 pur je velmi populární díky svému preciznímu slícování s omítkou a robustní konstrukci kazety. Na plochu kazety lze použít omítkový materiál a tím dokonale zamaskovat přítomnost markýzy. Dvojitý žlab zajišťuje bezpečný odtok dešťové vody do stran kazety. Všechny šrouby a montážní díly markýzy jsou vyrobeny z korozi odolné ...

Markilux 780/880

Markilux 780/880

S markýzami Markilux 780 a Markilux 880 (první s hranatou, druhá s kulatou kazetou), získá vaše zimní zahrada unikátní světelné a klimatické podmínky po celý rok. Markýzy jsou vhodné pro menší zasklené prostory, a to do 12 m2. Při větší objednávce jsou dodávány s ochrannou tubou. Napínací systém udržuje látku stále perfektně napnutou. Venkovní markýzy mohou zůstat vytažené až do dvou metrů.

Markilux 990

Markilux 990

Malá a kompaktní. Skvěle se přizpůsobí zdi či stropu. Velikost i hmotnost markýzy jsou malé díky použití předního profilu ve tvaru „U“, který elegantně pojme skládací ramena i navíjecí trubici. Markilux 990 je ideálním přítelem pro balkón či dvůr. Mimo jiné tato markýza nabízí řízení pomocí ocelového řetězu nebo pomocí bionického pásu, široký výběr látek a inteligentní příslušenství ...

Wo&wo Topline Plus

Wo&wo Topline Plus

U polokazetové markýzy Topline Plus je látka markýzy plně kryta ale ramena markýzy jsou viditelné. Markýzu lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Markýzu je možné vybavit vario-volánem v předním profilu. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 14 000 x 4 000 mm.                                         

Wo&wo Trendline Sunbox

Wo&wo Trendline Sunbox

Kazetová markýza hranatých tvarů se zploštělým designem je vhodná především pro moderní architekturu. Box markýzy lze instalovat na stěnu nebo strop. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 6 000 x 3 500 mm. Sklon lze nastavit při montáži v rozsahu 5° až 40°.

Wo&wo Xlight

Wo&wo Xlight

Markýza XLIGHT se instaluje dovnitř zimní zahrady nebo pergoly (pod střechou). Zastínění můžete použít na stávající konstrukce, pergoly nebo zimní zahrady. Systém markýzy je tvořen extrudovanými hliníkovými profily, díky kterým se markýza stává bezúdržbovou. Stínění odolává větru do 39 km/hod. Konstrukce markýzy je tvořena extrudovanými hliníkovými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr tohoto zastínění je 5.000 x 4.000 mm.

Emma

Emma

Užívejte si atmosféru léta a relaxujte v příjemném stínu markýzy EMMA. Kazetová markýza EMMA je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazeto, která plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Markilux ES-1

Markilux ES-1

Nejlepší design: Markýze Markilux ES-1 byla udělena cena Red Dot Design Award.
Nejlepší kvalita: Silné plynové písty v ramenou umožňují plné napnutí látky i v případě, že markýza není plně roztažena.
Nejlepší ochrana: Střecha z nerezové oceli objímá látku a navíjecí zařízení. Koncové krytky jsou dostupné v nejrůznějších kovových provedeních – měděné, mosazné či ocelové.            

Markilux 879

Markilux 879

Skleněná zastřešení vyžadují v létě efektivní sluneční ochranu, jako je markýza 879, určená k umístění pod sklo. Před špínou a mastnotou je dobře chráněna skleněnou střechou, nicméně má mnohem více co nabídnout. Speciální pružiny propůjčují látce skvělé napnutí, které nejen že vypadá dobře, ale je také méně náchylné zvukům větru. Optimalizované trakční kluzáky zajišťují tichý chod markýzy ...

Markilux 1700

Markilux 1700

Markilux 1700 je držitelem ceny Red Dot Design Award. Organická, elegantní. Díky své bytelné konstrukci můžou být zastíněny i velké plochy. Bionický pás s extrémní pevností tahu zaručuje minimální tření a tichý chod při sklápění ramen. Verze „stretch“ nabízí ještě větší výsun než šířku. Bez ohledu na umístění, ať už v malém výklenku, balkóně či na úzkém dvoře, Markilux 1700 vždy představuje ...                    

Markilux 1300 basic

Markilux 1300 basic

Robustní, spolehlivá a splňuje všechna očekávání: Markýza Markilux 1300 basic. Silná, výrazně tvarovaná ramena a ocelový řetěz v nich umístěný zajišťují maximální napnutí látky markýzy. Přední profil zajišťuje bezpečný odtok dešťové vody do stran. Nastavením úhlu markýzy snadno docílíte maximálního zamezení průniku slunečního záření.                                                                                                  

Wo&wo Topline

Wo&wo Topline

Bezkazetová markýza Topline je tvořena konstrukcí z extrudovaných profilů a akrylovou látkou. Látka u této markýzy není kryta ale je možné ji vybavit protidešťovým krytem. Markýzu je možné vybavit vario-volánem v předním profilu. Markýzu lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Maximální rozměr této markýzy je 19 500 x 4 000 mm (trojdílná markýza).  

Wo&wo Trendline Smartbox

Wo&wo Trendline Smartbox

Kazetová markýza Trendline Smartbox vyniká zaobleným boxem. Box markýzy lze instalovat na stěnu, strop či krokve. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 5 500 x 3 500 mm. Sklon lze nastavit při montáži v rozsahu 5° až 50°.                                                                                            

Wo&wo Xline

Wo&wo Xline

Střešní stínění pergoly WO&WO XLINE vám zastíní opravdu velké plochy. Zastínění můžete použít na stávající konstrukce, pergoly nebo zimní zahrady. Systém markýzy je tvořen extrudovanými hliníkovými profily, díky kterým se markýza stává bezúdržbovou, a akrylovou látkou. Stínění odolává větru do 49 km/hod. Maximální rozměr této markýzy je 6.000 x 7.000 mm.                                                                                                                                              

Olivia

Olivia

Markýza OLIVIA je technologicky propracovaný výrobek a splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností. Díky délce výsuvu 4 metry je ideální pro zastínění velkých teras.
Originálním doplňkem markýz OLIVIA je elektricky ovládaný spouštěcí volán.                                                                                                                                                                                                                                                              

Markilux 6000

Markilux 6000

Použití zcela unikátní technologie, doplňky, které zpříjemní chvíle na terase, prodlouží večerní posezení a to ve všech ročních obdobích – to vše je markýza Markilux 6000. Konstrukce kazety a ramen markýzy je v designovém provedení, které obdrželo ocenění Red Dot Design a lze ho barevně přizpůsobit každému domu. O napnutí látky markýzy se stará speciální bionický pás, který umožňují hladkou a ...

Markilux 970

Markilux 970

Markilux 970 slučuje městskou eleganci v kombinaci s technickým komfortem. Kazeta na Vás zapůsobí svým minimalistickým hranatým vzhledem, kde má každý detail své místo. Barevná paleta, ze které je možné volit, překvapí výraznými, ale nadčasovými odstíny, které oživí každou fasádu. Tato markýza ale vyniká i technickými parametry. Po vysunutí je markýza otočným kloubem skloněna do ...

Markilux 1600

Markilux 1600

S maximální výsuvnou délkou 400 cm je opravdu ohromující, že Markilux 1600 může nabídnout šířku až 710 cm. Může za to dvojitý řetěz a silná ramena, díky kterým také látka zůstává vždy perfektně napnutá. Proslulá cena iF product design award byla udělena i za elefantní hliníkové čelo, které se po zasunutí do kazety stane kompaktním celkem. Kazeta je vybavena kartáčem, který při zatažení čistí ...                                            

Wo&wo Topline Cassette

Wo&wo Topline Cassette

Kazetové markýzy TOPLINE Cassette jsou nejvyšší třída markýz. Box markýzy v zaobleném designu lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Markýzu je možné vybavit volánem v předním profilu. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 13 000 x 4 000 mm.                                                                                                                   

Wo&wo Trendline Cassette

Wo&wo Trendline Cassette

Kazetové markýzy Trendline Cassette patří k nepopulárnějším markýzám. Box markýzy lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Markýzu je možné vybavit vario-volánem v předním profilu. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 12 000 x 3 500 mm.                                                                

Wo&wo Swingline Cassette

Wo&wo Swingline Cassette

Kazetová markýza Swingline Cassette vyniká zaobleným boxem. Box markýzy lze instalovat na stěnu, strop či krokve. Konstrukce markýza je tvořena extrudovanými profily a akrylovou látkou. Maximální rozměr této markýzy je 5 000 x 3 000 mm. Sklon lze nastavit při montáži v rozsahu 5° až 75°.                                                                                                               

Dakota

Dakota

Markýza Dakota se svým etegantním designem zaručuje perfektní vzhled fasády. Uzavřený kazetový systém zajistí, že je tkanina chráněma před povětrnostními vlivy okolí. Markýzu je možné doplnit  integrovaným osvětlením do spodní části profilu nebo teplomety.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Veranda HRV 52

Veranda HRV 52

Veranda HRV52 je speciálně navržená pro instalaci nad zimní zahradu nebo pergolu. Brání prostupu slunečních paprsků ke skleněným plochám. Prostor mezi sklem a tkaninou umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a nedochází tak k akumulaci tepla.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Kde nás najdete

Kontaktní údaje

LOUVER DESIGN

28. října 1810/86

702 00 Ostrava

(vchod z ulice Porážkova)

Tel. 602 217 950

IČO: 01913565

O nás

Jsme firma, která se zabývá stínící technikou již více než 10let, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout komplexní řešení a individuální přístup - od technického návrhu, přes cenovou nabídku až po samotnou montáž proškolenými techniky. 

Navštivte náš nově otevřený showroom a vyzkoušejte si všechny výrobky. Na ploše 120mje představen veškerý sortiment, který nabízíme a to včetně plně funkční pergoly RENSON Camargue. Rádi Vám ukážeme katalogy, vzorníky a navrhneme řešení, abyste byli maximálně spokojeni. 

Těšíme se na Vaši návstěvu. 

OBCHODNÍ FIRMA: Tomáš Šimský ADRESA: Rakovecká 558, Řepiště, 739 32 IČO: 019 13 565

Search